Soğuk Oda İmalatı ve Kurulumu

Soğuk oda ve depolar, depolanacak ürünün özelliklerini kaybetmeden sağlıklı, güvenli ve çağdaş depolama tesisleriniz için hızlı ve pratik çözümlerdir.

Meyve ve sebze, et ürünleri, deniz ürünleri, sağlık ürünleri ve benzeri tüm ürünlerin yapısal bozukluğu oluşmaması için donuk ya da soğuk şekilde muhafaza edilmesi gerekli olup, bu koşulların oluşturularak ürünlerin muhafazasının sağlandığı alanlara da soğuk hava deposu denmektedir.

İşletmelerin ihtiyaçlarıyla bağlantılı şekilde standart projeler ile soğuk hava deposu ihtiyacı giderilebilirken, aynı zamanda özel ebat içeren çözüm yollarına da gidilebilmektedir. Bu hususta en iyi şekilde verim alabileceğiniz niteliklerde Soğuk Hava Deposu İmalatı yapan firmamız, proje aşamasından kullanım sürecine kadar her detayın incelikle hesaplar ve anahtar teslim şeklinde soğuk hava deposunun kurulumunun yaparak hizmetinize sunar.

Soğuk Oda Fiyatları

Günümüzde gıda üreticilerinden sağlık sektörüne varıncaya kadar pek çok kuruluşun soğuk hava deposuna ihtiyacı olmaktadır. Üretilen ürünlerin raf ömürlerini uzatmak yani mevcut yapılarını bozulmadan muhafaza etmek için ürün türüne bağlı kalarak soğuk veya donuk şekilde muhafazası yapılmalıdır. Bu noktada merak ettiğiniz Soğuk Oda Fiyatları için işletmenizin ihtiyacına göre fiyatlar değişmektedir. Şöyle ki, standart soğuk hava odaları ile entegre soğuk hava depolarının kurulum fiyatı kesinlikle aynı değildir. Bu yüzden işletmenizin verim alacağı ve işleyiş kapasitesine bağlı olarak işletmeye özel tasarlanacak olan soğuk depoların maliyeti konusunda proje yöneticilerimizle iletişim kurun, sizlere bu konuda en uygun fiyat teklifini sunalım.

Soğuk Oda İçin Çözüm Ortağınız Akkar Soğutma

İşletmelere iyi ölçüde soğutma sisteminin sağlanması için muhafaza edilecek ürüne uygun depo, ihtiyacı giderecek yeterli hacim, doğru soğutma sistemi ve izolasyon işleminin yapılması gerekir. Kaliteli ve uzun vadede verim alınacak soğuk hava deposunun hazırlanması için kuşkusuz profesyonel bir firmaya ihtiyacınız var. Sizlere bu bu ürün ve hizmeti sağlayabilecek olan firmamız, alanında en iyi ekiple hizmet vermektedir. Soğuk hava depoları +15˚C ile -5˚C soğutma ve 0˚C ile -40˚C dondurma özelliğiyle tasarlanabilir. Bu nedenle tercihinize ya da kapasitenize bağlı olarak bizlerle iletişime geçerek sizlere profesyonel çözümler sunabiliriz.

Call Now ButtonHemen Ara